o nas

krótka historia

Q Service castrol abacus
serwis samochodowy
w krakowie

Historia naszego warsztatu sięga czasów autoryzowanego salonu marki Seat, który w 2014 r. przekształcił się w wielomarkowy serwis Q-Service Premium. Firma należy do grupy Auto Centrum Golemo – największego dealera samochodowego w Małopolsce oferującego takie marki jak Peugeot, Citroen, DS i Hyundai. Obecnie warsztat jest zrzeszony do sieci Q Service Castrol, która powstała w 2019 roku. Na chwilę obecną liczy 200 serwisów w Polsce.  Głównym mecenasem sieci jest Inter Cars, który wraz ze strategicznymi partnerami Castrol, Varta, Continental tworzy struktury sieciowe oraz dostarcza części najwyższej jakości.

Nasz serwis oferuje najwyższej jakości usługi w zakresie mechaniki i elektromechaniki samochodowej, obsługi klimatyzacji i wulkanizacji. Przede wszystkim, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a satysfakcja jego jest dla nas najwyższym priorytetem. Współpracujemy z największymi partnerami branży motoryzacyjnej, co w połączeniu z doświadczeniem naszych mechaników przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Co więcej, dysponujemy doskonale wyposażonym w narzędzia warsztatem, a nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w szkoleniach zakończonych certyfikatami. Ponadto, nie unikamy trudnych napraw oraz na każdą naszą usługę udzielamy gwarancji.

Poznaj nas

Nasz Team

Doskonale wiemy, jak ważną sprawą jest powierzenie swojego auta w zaufane ręce, dlatego kierując się zasadą, że podstawą jest dobre przyjęcie, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań dajemy możliwość konsultacji oraz sporządzenia wstępnej wyceny naprawy Twojego samochodu, a o przebiegu prac informujemy na bieżąco.
Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, więc dołożymy wszelkich starań, aby serwis Twojego auta odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

-
Krzysztof urban

Szef serwisu, administrator ds. obsługi floty Abacus, mechanik z ponad 20 letnim doświadczeniem, związany z grupą ACG od 1999 r.

-
Beata Kowalczyk

Kierownik recepcji.
Starszy specjalista ds. obsługi floty.

-
Kacper Czerwiński

Zastępca szefa serwisu.
Starszy specjalista ds. obsługi floty.